Vand teren intravilan + casa batraneasca

19.000 €
8.56 € / mp

Adâncata, Judeţul Ialomiţa

Suprafață teren:
2.219 mp

Descriere teren

Comuna Patru Fra?i, Ialomi?a, suprafa?a de 2219 mp, la 60 km de Bucure?ti. Imobilul are electricitate, put cu pompa, deschidere 55 m, strada asfaltata. Loca?ia are cadastru. ID anun? : 1768741688
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1654501
Suprafață teren: 2.219 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2580 mp, în Central
20.640 €
Slobozia, Central
2.580 mp teren
Teren în Sinești
20.000 €
Județul Ialomița, Sinești
Teren de 1075 mp, în Bițina-Pământeni
20.000 €
Județul Ialomița, Bițina-Pământeni
1.075 mp teren