13 ore în urmă
2
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de vanzare 2 Mai
38.844 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
52 €
/ mp
2 Mai, Judeţul Constanţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan, in localitatea 2 Mai, pe partea dreapta spre Vama Veche, 747mp,deschidere 31,4ml, utilita?i in imediata apropiere (terenul este aproape de strada Lalelelor ?i str Sudului). Terenul este intr-o zona in plina dezvoltare, langa baza sportiva din localitate, ideal pentru casa de vacanta, locuin?a, pensiune, parcare..etc. Terenul este imprejmuit cu gard. Pre?ul este 52 eur mp,negociabil .Tel contact ID anun? : 1691215235
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1651542
Suprafață teren:
747 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în 2 Mai