Teren 3200 mp Voluntari str Becheanului la sosea utilitati

624.000 €
195 € / mp

Voluntari, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
3.200 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

De vanzare teren intravilan in suprafata de 3200 mp amplasat in Voluntari cu acces de 20 m la str Becheanului cu sosea asfaltata ,unde sunt toate utilitatile,amplasat intre case noi construite si cu acces rapid la nodul de Autostrada A3 si la toate centrele comerciale din zona. Prin PUGul aprobat de primarie pe acest teren se pot construi locuinte cu POT 40% : CUT 2,2. .Pret 195 e mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1268379
Suprafață teren: 3.200 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia cocorilor
Mijloace transport aprox. 1276 m
transport
Capat Pasaj Colentina linia:21
Mijloace transport aprox. 1627 m
transport
Capat Pasaj Colentina linii : N108, 254, N101
Mijloace transport aprox. 1639 m
transport
Statia Escalei, linia 682
Mijloace transport aprox. 1870 m
Școală
education
Sediu al scolii generale cu cls. I-VIII, nr 1- oras Voluntari
Învățământ aprox. 625 m
education
Gradinita
Învățământ aprox. 932 m
education
Scoala Generala Nr. 42
Învățământ aprox. 1115 m
education
Primaria veche
Învățământ aprox. 1690 m
Recreere
parks
Teren fotbal
Recreere aprox. 440 m
restaurants
Restaurant
Restaurante aprox. 1346 m
shopping
Dragonul Rosu 1
Supermarket/Mall aprox. 1761 m
shopping
Carrefour Colentina
Supermarket/Mall aprox. 1906 m

Proprietăți similare