Oportunitate- Teren vanzare in Voluntari Baneasa

145.200 €
57.73 € / mp

Voluntari, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
2.515 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Proprietar vand teren in voluntari, in suprafata de 2515 mp pentru constructii. Teren 2.515 mp – Voluntari | Oportunitate reală de dezvoltare Dacă ești în căutarea unui teren cu potențial solid, într-o zonă în continuă expansiune, această proprietate din Voluntari poate fi alegerea potrivită. 📐 Suprafață: 2.515 mp 🏗 Ideal pentru proiect rezidențial / dezvoltare imobiliară 📍 Zonă cu acces rapid către București Suprafața generoasă îți permite optimizarea unui proiect eficient, fie că vorbim despre locuințe individuale sau un concept rezidențial amplu. Zona se dezvoltă constant, iar cererea este în creștere. Oportunitățile bune nu rămân mult timp disponibile. 📞 Pentru informații complete și programarea unei vizionări, contactează-ne.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Martie 2026 ID anunț: 1227457
Suprafață teren: 2.515 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Acces auto Teren împrejmuit

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Strandul Tei
Mijloace transport aprox. 208 m
transport
Strandul Tei statie 16, 36
Mijloace transport aprox. 208 m
transport
Soseaua Fabrica de Glucoza statie 16, 36
Mijloace transport aprox. 688 m
transport
Lacul Tei
Mijloace transport aprox. 691 m
Școală
education
Gradinita numarul 137
Învățământ aprox. 946 m
education
Facultatea de Cai Ferate Drumuri si Poduri, Facultate de Geodezie