Teren intravilan 3628 mp in sat Stancesti , 35 ml deschidere

50.000 €
13.78 € / mp

Stânceşti, Judeţul Botoşani

Suprafață teren:
3.628 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Agentia imobiliara Terrenos va ofera spre vanzare - Teren intravilan 3.628 mp situat in Sat Stancesti , Comuna Mihai Eminescu , utilitati : curent , apa , canalizare , intabulat , liber de sarcini. Pretul este 50.000 euro negociabil .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Martie 2026 ID anunț: 1284150
Suprafață teren: 3.628 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2141 mp, în Central
53.500 €
Botoșani, Central
2.141 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 840 mp, în Central
50.500 €
Botoșani, Central
840 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 3800 mp, în Central
49.000 €
Botoșani, Central
3.800 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2141 mp, în Central
46.000 €
Botoșani, Central
2.141 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1900 mp, în Periferie
48.000 €
Botoșani, Periferie
1.900 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1028 mp, în Stâncești
45.000 €
Județul Botoșani, Stâncești
1.028 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 900 mp, în Central
45.000 €
Botoșani, Central
900 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3000 mp, în Central
54.000 €
Botoșani, Central
3.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2700 mp, în Cătămărești-Deal
52.500 €
Județul Botoșani, Cătămărești-Deal