Teren intravilan Aerodrom Magura

72.500 €
63.04 € / mp

Arhitecţilor - Calea Cisnădiei, Sibiu

Suprafață teren:
1.150 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

P18450 Smart Imobiliare vinde teren intravilan situat pe Calea Cisnadiei, peste drum de Casa de Apa din Cisnadie, pe strada Zorilor. Terenul are o suprafata de 1150mp, cu deschidere la drum de 46ml si o adancime de 25ml. Zona este in continua dezvoltare, iar in apropiere sunt deja case construite. Prețul de promovare este de 72.500€ /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1239708
Suprafață teren: 1.150 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodrom Magura
Mijloace transport aprox. 706 m
transport
Cisnadie
Mijloace transport aprox. 1748 m
Școală
education
Scoala nr. 1
Învățământ aprox. 1655 m
Recreere
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 1705 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 544 mp, în Arhitecților - Calea Cisnădiei
67.500 €
Sibiu, Arhitecților - Calea Cisnădiei
544 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Est
67.500 €
Sibiu, Est
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 587 mp, în Gușterița
72.500 €
Sibiu, Gușterița