Teren pentru dezvoltare si investitie - Vitan

490.000 €
710.14 € / mp

Vitan, Bucureşti

Suprafață teren:
690 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

City Imob Invest va propune spre vanzare un teren situat in zona semicentrala, Cal. Vitan - Stadionul Olimpia. Din punct de vedere al coeficientilor urbanistici exista: CUT - 1.3 POT - 45% Pe teren se afla o constructie veche, in stare de degradare. Constructie ce poate fi demolata sau extinsa, in functie de natura investitiei si solutia de urbanism. Imobilul dispune de toate utilitatile si este imprejmuit. Este ideal atat pentru dezvoltare imobiliara, cat si pentru cladire cu destinatie multipla: birouri, cladire comerciala, scoala/gradinita privata etc. Daca oferta noastra v-a captat atentia, va asteptam la o vizionare! Oferim CONSULTANTA GRATUITA persoanelor care doresc achizitionarea cu credit!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 541507
Suprafață teren: 690 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 11 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto Construcție demolabilă La șosea Parcelabil Teren împrejmuit

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Stadion Olimpia :: Statie RATB :: 123,135,181,223
Mijloace transport aprox. 193 m
transport
Stadion Olimpia :: Statie RATB :: 123,124,135,223
Mijloace transport aprox. 219 m
transport
Statia Uzitex, linia 223,124
Mijloace transport aprox. 457 m