VÂNZARE TEREN INDUSTRIAL 5200 MP - THEODOR PALLADY

600.000 €
115.38 € / mp

Theodor Pallady, Bucureşti

Suprafață teren:
5.200 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

De vânzare teren cu destinație industrială, situat în zona Theodor Pallady, Sector 3, într-o zonă dezvoltată industrial, între hale și spații logistice. Suprafața totală a terenului este de 5.200 mp, cu deschidere de 45 m. Pe teren se află o construcție demolabilă de aproximativ 500 mp, care permite pregătirea rapidă a terenului pentru o nouă dezvoltare. Caracteristici: • Destinație: industrial • Fără cabluri electrice deasupra terenului • Toate utilitățile disponibile • Situat între hale industriale • Acces facil către Bd. Theodor Pallady și principalele artere Terenul este potrivit pentru depozite, logistică, producție sau investiție. Preț: 150 €/mp. Pentru detalii suplimentare sau vizionări, vă stăm la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1586345
Suprafață teren: 5.200 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 45 m

transport
Intrare sat Catelu, Linia 246
Mijloace transport aprox. 226 m
transport
Metrorex.Staţia Anghel Saligny (M3)(2008)
Mijloace transport aprox. 258 m
transport
Anghel Saligny, linia M3
Mijloace transport aprox. 301 m
transport
Anghel Saligny
Mijloace transport aprox. 352 m