Teren intravilan 585mp Sânpetru, panoramă Lempes si padure, Comision 0%

59.500 €
101.71 € / mp

Sânpetru, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
585 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan 585 mp de vânzare – poziție excelentă, vedere la pădure și Lempes – Sânpetru Punem în vânzare un teren intravilan frumos poziționat în Sânpetru, cu acces direct din Strada Poarta Câmpului și priveliște deschisă către pădure și zona Dealul Lempes. Detalii teren: Suprafață: 585 mp Deschidere: 17 ml Lungime: 34,4 m Teren intravilan înscris în PUZ aprobat Avantaje: Face parte dintr-un proiect urbanistic cu 53 de parcele deja în dezvoltare, cu mai multe case construite Zonă cu potențial pentru comunitate, având rezervată o suprafață de peste 2000 mp pentru parc/zonă verde Liniște și aer curat, mediu residential exclusivist Utilități: Rețea de apă potabilă și canalizare în curs de realizare Celelalte utilități în apropiere, gata de racordare Acces și localizare: Distanța până la Coresi Shopping Resort este de aproximativ 4-5 km, traseu ce se poate parcurge cu mașina în jur de 7–15 minute, în funcție de trafic și rută, iar cu transportul în comun durează în jur de 15–20 minute. Distanța până la centrul orașului Brașov (zona centrală) este de aproximativ 7–8 km rutier. Această locație este potrivită pentru cei care caută un teren într-o zonă liniștită, aproape de natură, dar cu acces rezonabil la facilități comerciale și principale puncte din Brașov. Contacteaza-ma pentru detalii și vizionare:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1223917