Teren 820 mp, Săcele strada Closca

53.500 €
65.24 € / mp

Săcele, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
820 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Royal imobiliare va propune spre vânzare un teren în suprafață 820 mp, amplasat la intrare Săcele, pe strada Cloșca situat între case! . Caracteristici: - Suprafata totala: 820 mp Accesul rapid catre DN1, apropierea de Brasov si vecinatatea cu puncte de interes turistic transforma acest teren intr-o optiune ideala pentru dezvoltare rezidentiala, case de vacanta sau pensiuni. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, ma puteti contacta la nr. de tel: Comision agenție 2%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Ianuarie 2026 ID anunț: 982667
Suprafață teren: 820 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14 m

Istoric preț

Facilități

Alte caracteristici
Teren împrejmuit Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Pantex, linia 17barat
Mijloace transport aprox. 1865 m
Școală
education
Scoala
Învățământ aprox. 741 m
education
Gradinita Ruxy
Învățământ aprox. 1199 m
education
Gradinita Nr. 4
Învățământ aprox. 1546 m
education
Scoala Generala Numarul 6, Alexandru Lapedatu
Învățământ aprox. 1621 m
Recreere
restaurants
Corleone
Restaurante aprox. 1432 m
restaurants
Mol Shop
Restaurante aprox. 1471 m
restaurants
Lefrumarin
Restaurante aprox. 1549 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1985 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Central
51.500 €
Județul Brașov, Săcele
500 mp teren