Poiana teren intravilan 1173 mpTeren intravilan situat i

64.515 €
55 € / mp

Poiana, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
1.173 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare, situat pe strada Albatros, cu o suprafata de 1173 mp si deschidere la strada de 14 ml. Proprietatea beneficiaza de toate utilitatile la teren si ofera acces facil, fiind ideala atat pentru constructie rezidentiala , cat si pentru investitie.Zona este in dezvoltare, cu acces rapid catre puncte de interes din imprejmuimi.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1631794
Suprafață teren: 1.173 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
La șosea Acces auto Teren împrejmuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 412 mp, în Nord
70.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
412 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 400 mp, în Central
60.000 €
Județul Constanța, Vama Veche
400 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 391 mp, în Central
65.000 €
Județul Constanța, Eforie Nord
391 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 330 mp, în Central
66.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
330 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 910 mp, în Central
68.900 €
Județul Constanța, Eforie Sud
910 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Sud
65.000 €
Județul Constanța, Năvodari
500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2500 mp, în Agigea