Pantelimon Zona Selgros

430.000 €
130.30 € / mp

Pantelimon, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
3.300 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren Intravilan Construibil de vanzare in Pantelimon vis a vis de Selgros zona mixta cuprinsa intre Str Biruintei si Sos Cernica. Terenul are o suprafata totala de 3300 mp si deschidere la 2 strazi. Deschiderile terenului sunt 40 ml la str. Grigore Ghica si 20 ml la str Sf.Pantelimon. Caracteristici urbanistice teren: POT 45 % CUT 1.4 Regim de inaltime P+2.Pretul este usor intern: 318.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 914017
Suprafață teren: 3.300 mp

GRADINITA DE STAT
Învățământ aprox. 1885 m
Recreere
restaurants
Zigu
Restaurante aprox. 355 m
shopping
Selgros Pantelimon
Supermarket/Mall aprox. 565 m
shopping
Mega Image Pantelimon
Supermarket/Mall aprox. 941 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1642 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 10000 mp, în Central
450.000 €
Județul Ilfov, Pantelimon
10.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 9400 mp, în Ciolpani
426.053 €
Județul Ilfov, Ciolpani
9.400 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 7567 mp, în Sud
440.000 €
Județul Ilfov, Măgurele
7.567 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 7500 mp, în Măgurele
417.268 €
Județul Ilfov, Măgurele
7.500 mp teren
Construcții