OTOPENI - Drumul Garii Balotesti, 19330 mp teren cu deschidere stradala

1.545.000 €
79.93 € / mp

Otopeni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
19.330 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

OTOPENI, Str. Drumul Garii Balotesti, zona in plina expansiune imobiliara ( Complex Rezidential de locuinte, depozite si parcari auto cu transfer la Aeroportul International Otopeni) vanzare teren in suprafata de 19.325 mp. cu deschidere stradala de 34,5 ml. cu acces pe Str. Drumul Garii Balotesti direct din DN 1. REGIM ECONOMIC : Teren intravilan situat in zona mixta de servicii si activitati productive mici, nepoluante. INDICATORI URBANISTICI : Conform PUZ, in functie de studiile geotehnice terenul benficiaza de urmatorii parametrii: POT = 85% ; CUT max. = 2,2 si Hmax. = 15 m. Terenul se preteaza ideal pentru parcari auto/ constructii de locuinte, etc.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 615149
Suprafață teren: 19.330 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 35 m

Balotesti
Mijloace transport aprox. 936 m
transport
Aeroport Henri Coanda Plecari
Mijloace transport aprox. 1998 m
transport
RATB Aeroport Otopeni Terminal Plecări
Mijloace transport aprox. 1998 m
Recreere
restaurants
Biker's Club
Restaurante aprox. 1404 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1472 m
shopping
Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 1538 m
parks
Padurea Petresti
Recreere aprox. 1981 m