De vanzare teren langa padure, 488mp, Magurele/Cornetu

35.000 €
71.72 € / mp

Măgurele, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
488 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

AFY Imobiliare oferă spre vânzare un teren intravilan de 488 mp, situat între Cornetu și Măgurele, în apropierea pădurii, într-o zonă liniștită și ideală pentru construcția unei case individuale sau pentru investiție. Proprietatea beneficiază de curent și gaz, iar în prezent se lucrează la racordarea la canalizare. Caracteristici teren: Suprafață: 488 mp Amplasament: între Cornetu și Măgurele, lângă pădure Destinație: rezidențial Acces facil la drum asfaltat Utilități: curent, gaz, canalizare în lucru Avantaje: Zonă liniștită, aproape de pădure, ideală pentru locuință permanentă Posibilitate construcție imediată după racordarea canalizării Investiție atractivă datorită prețului sub piață Localizare: pe langa Conacul lui Mimica Preț: 30.000 € Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să construiască într-o zonă verde, aproape de București, la un preț avantajos. Comision agenție - valoare fixa.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1600558
Suprafață teren: 488 mp

Scoala generala Cornetu
Învățământ aprox. 1043 m
Recreere
parks
Pădurea Cornetu
Recreere aprox. 1475 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2448 mp, în Est