1

Teren intravilan, deschidere dubla

115.000 €
32.94 € / mp

Glina, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
3.491 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Se pune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata totala de 3491 mp cu deschidere la 2 strazi, o strada asfaltata la Est de 12m latime si o strada viitoare, conform certificat urbanistic, de 7m latime la Vest. Terenul are o deschidere de 19m cu o adancime de 182 m si se afla in zona M2 conform PUG. M2 – Hmaxim = P+2=10m la cornisa, Se admit depasiri cu 2 niveluri mansardate, retrase M2 - CUT maxim = 1.05 mp. ADC / mp. teren M2 - P.O.T. maxim 35%, cu posibilitatea acoperirii restului terenului în proporție de 45% cu clădiri cu maxim 2 niveluri (8 metri) pentru activități comerciale, săli de spectacole, garaje Utilitatile se afla la cativa metrii de limita terenului. Pret negociabil si Comision 0%.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 05 Februarie 2026 ID anunț: 1174602
Suprafață teren: 3.491 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 19 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Gaze Curent Canalizare Apă
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Acces auto Parcelabil Oportunitate de investiție

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Soseaua de Centura, linia 223
Mijloace transport aprox. 1951 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 970 mp, în Vest
126.000 €
Județul Ilfov, Buftea
970 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 470 mp, în Central
108.100 €