TEREN DE VANZARE | EFORIE NORD | 650 MP

78.000 €
120 € / mp

Eforie Nord, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
650 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare – Eforie Nord / Agigea  Locație excelentă | Deschidere generoasă | Toate actele pregătite Cauți un loc perfect pentru casa ta de vis sau pentru o investiție sigură la malul mării?  Avem pentru tine un teren intravilan de 650 m², amplasat în zona Eforie Nord – Agigea, o zonă liniștită, aerisită și aflată în plină dezvoltare.   Detalii teren: Suprafață totală: 650 m² Deschidere stradală: 14.5 m la o stradă lată de 16 m – acces excelent pentru construcție sau amenajare  Utilități în apropiere: apă, canalizare, curent electric, gaze naturale Fără pierdere de suprafață la construcție sau împrejmuire  Cadastru și intabulare actualizate – toate actele în regulă, pregătite pentru vânzare imediată  Locație: Eforie Nord – Agigea, zonă cu potențial ridicat, aproape de litoral, oraș și principalele artere rutiere.Ideal pentru: construcția unei locuințe, pensiune, casă de vacanță sau investiție imobiliară profitabilă.    
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1036548
Suprafață teren: 650 mp

Gara Eforie Nord
Mijloace transport aprox. 1547 m
transport
Gara Eforie Nord
Mijloace transport aprox. 1547 m
Școală
education
Scoala Eforie Nord
Învățământ aprox. 721 m