Teren 640mp de vanzare in localitatea Cumpana

89.000 €
139.06 € / mp

Cumpăna, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
640 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

COD VA 8561 Teren intravilan de vanzare in localitatea Cumpana, suprafata teren 640mp deschidere 16ml, toate utilitatile, pret 89000 euro, pentru o mai buna colaborare comunicati codul ofertei, telefon
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1637844
Suprafață teren: 640 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 16 m

Gradinita
Învățământ aprox. 1278 m
education
Scoala cu clasele I-VII Cumpana
Învățământ aprox. 1727 m
Recreere
parks
Cumpana
Recreere aprox. 1651 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1200 mp, în Cumpăna
95.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
1.200 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3487 mp, în Cumpăna
87.175 €
Județul Constanța, Cumpăna
3.487 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 700 mp, în Cumpăna
84.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
700 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 640 mp, în Cumpăna
89.000 €
Județul Constanța, Cumpăna
640 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 900 mp, în Nord
89.000 €
Județul Constanța, Costinești
900 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1795 mp, în Eforie Nord
93.000 €
Județul Constanța, Eforie Nord
1.795 mp teren