Teren 1200 mp (30x40) - Cartier Romatsa

112.000 €
93.33 € / mp

Corbeanca, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
1.200 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

The Agency -Custm Real Estate va prezinta un teren in suprafata de 1.200 mp, dimensiune 30x40, deschidere la 2 strazi (Strada Bujorului si Strada Nufarului), in cartierul Romasta, toate utilizatile in vecinatate (gaze, apa, canalizare si curent). Zona liniștită, civilizata, la câteva minute de aeroport, complex Therme si centre comerciale. Prețul afișat, usor negociabil, nu include taxele notariale aferente tranzacției si comisionul agenției de 3%
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 409148
Suprafață teren: 1.200 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30 m

education
Scoala Nr. 1 Corbeanca
Învățământ aprox. 1452 m
education
Scoala Nr 1
Învățământ aprox. 1737 m
education
Scoala generala
Învățământ aprox. 1756 m
Recreere
parks
Padurea Petresti
Recreere aprox. 664 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1187 m
restaurants
Biker's Club
Restaurante aprox. 1313 m
shopping
Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 1344 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 550 mp, în Corbeanca
118.250 €
Județul Ilfov, Corbeanca
550 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4657 mp, în Corbeanca
120.000 €
Județul Ilfov, Corbeanca
4.657 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 786 mp, în Corbeanca