Teren intravilan de vanzare in Palazu Mare, langa lacul Siutghiol

169.900 €
169.90 € / mp

Palazu Mare, Constanţa

Suprafață teren:
1.000 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Palazu Mare, langa lacul Siutghiol in zona malului inalt. * Suprafata 1000mp * Dimensiuni: deschidere la strada 25m, adancime 40m * Utilitati in imediata apropiere: curent, apa, canalizare * Zona de case si vile in expansiune dinamica Comision cumparator 2%
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1210558
Suprafață teren: 1.000 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 25 m

transport
Sanatoriu [3]
Mijloace transport aprox. 1231 m
Școală
education
Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.14
Învățământ aprox. 682 m
education
Scoala Nr. 14
Învățământ aprox. 692 m
education
Gradinita Nr.39
Învățământ aprox. 718 m
Recreere
restaurants
Popasul Cismea Restaurant (en)
Restaurante aprox. 876 m
restaurants
Popasul Citmea
Restaurante aprox. 917 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1846 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Palazu Mare
158.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1211 mp, în Km 5
169.540 €
Constanța, Km 5
1.211 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1000 mp, în Palazu Mare
175.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Palazu Mare