COMISION 0% - Teren intravilan zona Carrefour

149.000 €
249.16 € / mp

Carrefour, Constanţa

Suprafață teren:
598 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

COMISION 0% pentru cumparator - Carrefour - Teren intravilan amplasat chiar in spatele ansamblului de blocuri Zen Residence, intr-o zona dinamica aflata in plina dezvoltare imobiliara si cu un potential ridicat de crestere, acest teren are o suprafata de 598 mp, deschidere la doua strazi - o oportunitate excelenta atat pentru investitie cat si pentru constructie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1598304
Suprafață teren: 598 mp

transport
Carrefour [43C 100C]
Mijloace transport aprox. 479 m
transport
Statia Carrefour, autobuzele 100C, 43C
Mijloace transport aprox. 506 m
transport
Statia Peco; Linia 1,3B, 3R
Mijloace transport aprox. 696 m
transport
Statia Obor; Linia 1, 3B, 3R
Mijloace transport aprox. 700 m
Școală
education
Gradinita cu program normal Nr.51
Învățământ aprox. 1234 m
education
Gradinita nr. 43 Constanta
Învățământ aprox. 1305 m
education
Gradinita nr. 51 Constanta
Învățământ aprox. 1320 m
education
Liceul George Călinescu
Învățământ aprox. 1389 m
Recreere
shopping
JYSK
Supermarket/Mall aprox. 437 m
shopping
Centrul Comercial Tom
Supermarket/Mall aprox. 556 m
parks
Parc
Recreere aprox. 748 m
restaurants