Teren 625mp Constanta / Strada Nationala

65.000 €
104 € / mp

Boreal, Constanţa

Suprafață teren:
625 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Vă propunem spre vanzare un teren de mari dimensiuni, o oportunitate de investitie. Terenul este situat in Constanta, vis-a-vis de Benzinaria Mol. Suprafata terenului este de 625 mp, cu deschiderea de 13 ml . Terenul este plan, are formă dreptunghiulară, fără denivelări, liber și neîmprejmuit. Nu este străbătut de linii și stâlpi de înaltă tensiune, utilitatile se afla la aproximativ 200 mp distanta. Potențialul de dezvoltare este un element foarte important, in relație cu utilizarea. Terenul se poate lotiza. Pentru mai multe detalii, va rog să mă contactați!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 08 Ianuarie 2026 ID anunț: 1080038
Suprafață teren: 625 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 13 m

Ovidiu
Mijloace transport aprox. 1257 m
transport
Statia CFR Siutghiol
Mijloace transport aprox. 1352 m
Școală
education
Gradinita Licuriciul
Învățământ aprox. 1749 m
education
Şcoala gimnazială
Învățământ aprox. 1803 m
education
Scoala Nr. 2
Învățământ aprox. 1808 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Km 5
63.000 €
Constanța, Km 5
500 mp teren
Construcții