Teren intravilan situat in Orasul Berceni

489.600 €
72 € / mp

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
6.800 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va ofer un teren de vanzare situat in Orasul Berceni in suprafata de 6800 mp intravilan,teren cu un potential foarte mare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1304457
Suprafață teren: 6.800 mp

Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil La șosea Acces auto

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 617 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 738 m
restaurants
Salon Evenimente Casa Alba
Restaurante aprox. 1361 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 4624 mp, în Cernica
460.000 €
Județul Ilfov, Cernica
4.624 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3195 mp, în Corbeanca
447.000 €
Județul Ilfov, Corbeanca
3.195 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 12450 mp, în Poșta
500.000 €
Județul Ilfov, Poșta
12.450 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3971 mp, în Berceni
450.000 €
Județul Ilfov, Berceni
3.971 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 12000 mp, în Nord
516.000 €
Județul Ilfov, Otopeni
12.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2680 mp, în Central
533.320 €
Județul Ilfov, Voluntari
2.680 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 5000 mp, în Jilava
450.000 €
Județul Ilfov, Jilava