Teren intravilan 465mp Str Lebedelor Comuna Berceni

32.000 €
68.82 € / mp

Berceni, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
465 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan in suprafata de 465 mp cu deschidere 15ml situat in Comuna Berceni , Str Lebedelor intr o zona in plina dezvoltare . Pret 32.000 Euro Contactati echipa % % pentru cele mai bune oferte imobiliare din Popesti Leordeni si Zona de Sud
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1471878
Suprafață teren: 465 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent
Amenajare străzi
Neamenajate Mijloace de transport în comun

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Berceni
Învățământ aprox. 1581 m
Recreere
restaurants
Salon Evenimente Casa Alba
Restaurante aprox. 693 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1420 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 470 mp, în Berceni
32.899 €
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 409 mp, în Berceni
29.856 €
Județul Ilfov, Berceni
409 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 470 mp, în Berceni
32.899 €
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 470 mp, în Berceni
32.899 €
Județul Ilfov, Berceni
470 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 521 mp, în Berceni
30.259 €
Județul Ilfov, Berceni
521 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 441 mp, în Berceni
34.683 €
Județul Ilfov, Berceni
441 mp teren