Parcela 494mp ARED - direct de la dezvoltator

114.741 €
232.27 € / mp

UTA, Arad

Suprafață teren:
494 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Vă prezentăm o oportunitate unică de investiție în inima Aradului - un teren perfect pentru construcții, situat într-un cartier nou de case. Cu o suprafață de 494 mp, acest teren este pregătit să devină fundația unei investiții imobiliare de succes. Caracteristici Cheie: Locație Prime: Acest teren este situat într-o zonă strategică din Arad, oferind acces ușor către facilități importante precum școli, centre comerciale și mijloace de transport în comun. Infrastructură Completă: Beneficiați de toate utilitățile necesare pentru o construcție fără probleme. Terenul este dotat cu apă, gaz, curent și canalizare, eliminând grija legată de instalarea acestora. Potențial de Dezvoltare: Cu accesul la infrastructură, acest teren oferă un potențial enorm pentru dezvoltare. Construiți o locuință familială sau investiți în proprietatea pentru a o închiria, asigurându-vă un flux constant de venit. Cartier Rezidențial Nou: Fiind parte a unui cartier nou în dezvoltare, veți fi înconjurat de vecini cu același interes pentru calitate și confort. Acesta este momentul perfect pentru a face parte dintr-o comunitate în creștere și pentru a contribui la modelarea viitorului acestui cartier. 💰 Preț valabil până la 31.05.2026! Pentru mai multe informații sau pentru a programa o vizionare, nu ezitați să ne contactați. Szuchanszki Andreea Consultant ARED Tel CP2018224 Birou: ACASĂ | Agenție imobiliară Arad Adresă: Bulevardul Decebal 2, Arad 310133