Teren de inchiriat 7000 mp | Platforma pietruita | Acces TIr | Depozit

1.815 € / lună
0.73 € / mp / lună

Vladimirescu, Judeţul Arad

Suprafață teren:
2.500 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere spațiu comercial

Apostu Estate va propune spre inchiriere teren industrial cu suprafata generoasa de 7000 mp, amenajat cu postament de piatra, ideal pentru stationare TIR, depozitare exterioara sau activitati logistice. Caracteristici teren: • Suprafata: 7000 mp • Tip teren: industrial / platforma • Amenajare: pietruit (compactat) • Suprafata plana, usor accesibila • Utilizare flexibila Avantaje principale: • Ideal pentru parcare TIR / camioane de tonaj mare • Potrivit pentru depozitare utilaje, materiale, containere • Permite activitati outdoor (fara acoperire) • Acces facil pentru vehicule grele cu doua fronturi stradale de 70/100ml • Spatiu generos pentru manevra si organizare Utilizare recomandata: • logistica si transport • parcare flote auto / camioane • depozitare materiale constructii • organizare santier • depozitare containere sau echipamente Acces: • acces din drum principal • acces TIR fara restrictii • zona cu potential industrial/comercial Pret: 2000 euro plus TVA sau la cerere negociabil in functie de suprafata ocupata si durata contract. Avantaje cheie: • suprafata mare, rara pe piata • teren pregatit pentru utilizare imediata • flexibilitate in exploatare • costuri reduse fata de hale Pentru informatii suplimentare si vizionare va stau cu drag la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1402526
Suprafață teren: 2.500 mp