Teren cu vad stradal pentru diverse activitati - Titanul Nou

2.420 € / lună
2.42 € / mp / lună

Titan, Bucureşti

Suprafață teren:
1.000 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere spațiu comercial

Va prezentam spre inchiriere terenuri cu deschideri la strazi asfaltate, situate in zona Titanul Nou. Terenul se preteaza pentru activitati comerciale, magazin alimentar, terasa, showroom, depozitari diverse materiale si altele. In incinta se pot inchiria mai multe terenuri cu suprafete de la 500 mp la 5500 mp, betonate sau nu, care pot dispune si de poduri rulante de 5T, 12T sau 16T. Proprietatea este ingradita, are paza si dispune de camere de supraveghere. Acces facil TIR, dinspre si spre autostrada A2 si centura Bucurestiului. Pret inchiriere intre 2-2,5Euro/mp/luna+TVA pentru terenurile la strada, in functie de amplasament si suprafata, si 1,5Euro/mp/luna+TVA pentru cele din incinta. La aceste preturi se adauga si un cost de mentenanta de 0.35Euro/mp/luna+TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 491847
Suprafață teren: 1.000 mp

Faur
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Statia Barajul Dunarii, linia 330
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Liviu Rebreanu
Mijloace transport aprox. 289 m
transport
Capat linii RATB "Faur Poarta 4" 311, 330, N103, N104, 101`,40
Mijloace transport aprox. 356 m
Școală
education
Gradinita de copii nr.216
Învățământ aprox. 188 m