Investitie - Teren intravilan 407 mp Calea Cisnădiei ideal construcții

29.500 €
72.48 € / mp

Arhitecţilor - Calea Cisnădiei, Sibiu

Suprafață teren:
407 mp
Clasificare teren:
Intravilan
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 407 mp deschidere de 15 m cu o adancime de 27 m situat pe Calea cisnadiei mai exact in zona aerodrom Magura, avand acces facil si priveliste excelenta spre munti dealuri. Proprietatea oferă spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Utilitățile sunt momentan în discuții cu primăria, pregătind terenul pentru viitoare racordări. Această parcelă reprezintă o oportunitate rară pentru cei care caută un teren într-o zonă liniștită, bine conectată și cu potențial de dezvoltare sau investițională. Pretul parcelei este de 29.500 euro pentru detalii si informatii nu ezitati sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1128671
Suprafață teren: 407 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Nicolae Iorga
Mijloace transport aprox. 100 m
transport
Lamaitei
Mijloace transport aprox. 210 m
transport
Bloc 9 Mihai Viteazu
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Cofetaria Primavara
Mijloace transport aprox. 293 m
Școală
education
Gradinita Nr. 42
Învățământ aprox. 64 m
education
Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Sibiu
Învățământ aprox. 174 m
education
Scoala Generala Nr. 6
Învățământ aprox. 186 m
education
Scoala Generala Nr. 9
Învățământ aprox. 384 m
Recreere