10 luni în urmă
3
- Agenție
OVIDIU (Cod 01) - teren pentru constructii industriale
133.000 €
17.97 €
/ mp
Ovidiu, Judeţul Constanţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren pentru investitie foarte aproape de autostrada. Potential industrial, hale si alte constructii de acest gen. Utilitati in apropiere.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Electricitate
Apă
Canalizare
Detalii teren
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 708146
Suprafață teren:
7.400 mp
Tip teren:
Agricol
Clasificare teren:
Extravilan
Front stradal:
70 m
- Terenuri agricole de vânzare în Ovidiu
- Terenuri agricole de vânzare în Constanța
- Terenuri agricole de vânzare în Corbu
- Terenuri agricole de vânzare în Costinești
- Terenuri agricole de vânzare în 23 August
- Terenuri agricole de vânzare în Agigea
- Terenuri agricole de vânzare în Năvodari
- Terenuri agricole de vânzare în Tuzla
- Terenuri agricole de vânzare în Techirghiol
- Terenuri agricole de vânzare în Eforie Nord
- Terenuri agricole de vânzare în Lazu
- Terenuri agricole de vânzare în Lumina