Giarmata Mare ,judetul Timis/teren 3,8 ha/preț 5 euro /mp

190.000 €
47,500.00 € / mp

Giarmata, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
4 mp
Front stradal:
50 m
Clasificare teren:
Extravilan
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

Teren de vânzare – Giarmata Mare, județul Timiș 📍 Suprafață: 3,8 ha 📍 Localizare excelentă: la doar 600 m de urcarea pe autostrada A1 📍 Deschidere la strada principală: 50 ml ⚡ Utilități: curent pe teren,gaz vis a vis, se lucreaza la modernizarea drumului ✅ Pretabil pentru investiție imobiliară ✅ Zonă cu destinație servicii, activități comerciale sau industriale ușoare cu caracter nepoluant,centre logistice) ✅ Posibilitate de parcelare 💰 Preț: 5 €/mp 📞 Informații la:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 30 Martie 2026 ID anunț: 742519
Suprafață teren: 4 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 50 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Gaze
Amenajare străzi
Asfaltate Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Parcelabil La șosea Oportunitate de investiție

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 20789 mp, în Șag
189.000 €
Județul Timiș, Șag
20.789 mp teren
Intravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 5751 mp, în Ghiroda
201.285 €
Județul Timiș, Ghiroda
5.751 mp teren
f.s. 46 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 10000 mp, în Dudeștii Noi
199.990 €
Județul Timiș, Dudeștii Noi
10.000 mp teren
f.s. 75721 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 36288 mp, în Lugoj
181.440 €
Județul Timiș, Lugoj
36.288 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 23000 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)