Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazii Valea Seaca !

24.500 €
40.83 € / mp

Cordos, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
600 mp
Front stradal:
19.299999237061 m
Clasificare teren:
Extravilan
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

Va propun spre vanzare o parcela de teren, situata in extravinal, Cluj-Napoca, zona Cordos / Valea Seaca, pe strada Valter Maracineanu. Parcela are suprafata utila de 600 mp, si o cota din drumul privat de 82,5 mp. Frontul la strada al parcelei este de 19.30 ml. Urbanistic, terenul acum este situat in extravilan, zona TDA (Teren cu destinatie Agricola), cu posibilitati intersante in perspectiva. Terenul este ideal pentru cineva care isi doreste in loc in proximitatea orasului, eventual pentru o gradina, spatiu verde sau chiar un foisor. Pentru orice informatii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati. ID intern: 8IM5600
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1006561
Suprafață teren: 600 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 19.299999237061 m

transport
Statia Calea Baciului, Linia 31
Mijloace transport aprox. 1181 m
transport
Valea Seaca
Mijloace transport aprox. 1193 m
transport
Statia Calea Baciului 2, Linia 31
Mijloace transport aprox. 1236 m
transport
Calea Baciului
Mijloace transport aprox. 1237 m
Școală
education
Gradinita Neghinita
Învățământ aprox. 1183 m
education
Grăd.Neghiniţăstr. 2