Teren arabil intravilan, zona Bucovat

194.810 €
8.47 € / mp

Bucovăţ (Remetea Mare), Judeţul Timiş

Suprafață teren:
23.000 mp
Clasificare teren:
Intravilan
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

Teren arabil intravilan, de vanzare, situat in Bucovat, in vecinatatea Maria Parc. Suprafata terenului 23.000 mp, fiind situat in tarla nr 33. Teren pentru dezvoltare rezidentiala, intr-o zona cu potential mare, in vecinatatea Padurii Bistra. La cerere, se mai pot adauga 2 suprafete in aceeasi tarla, 11.600 mp si 11.800 mp, la acelasi pret. Pret 7 eur/mp + TVA, usor negocialbil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Februarie 2026 ID anunț: 1226731
Suprafață teren: 23.000 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Intravilan

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1495 m

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 12930 mp, în Remetea Mare
149.800 €
Județul Timiș, Remetea Mare
12.930 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 6150 mp, în Giroc
153.750 €
Județul Timiș, Giroc
6.150 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 12000 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
145.200 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
12.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 1100 mp, în Torontalului
148.500 €
Timișoara, Torontalului
1.100 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Teren agricol extravilan de 30000 mp, în Giroc
150.000 €
Județul Timiș, Giroc
30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol extravilan de 20000 mp, în Ianova
150.000 €
Județul Timiș, Ianova
20.000 mp teren
f.s. 295 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 196000 mp, în Brestovăț