Hală industrială de vânzare – Sebiș, jud. Arad

159.000 €
189.29 € / mp

Sebiş, Judeţul Arad

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelentă pentru activități de producție, depozitare sau logistică! Se oferă spre vânzare proprietate industrială situată în Sebiș, județul Arad, cu acces facil pentru transport și distribuție. Detalii proprietate: * Suprafață teren: 4.770 mp * Suprafață construită hală: 1.423 mp * Front stradal: 47 ml * Utilități disponibile: * Apă * Curent electric * Canalizare * Acces Tir Proprietatea este potrivită pentru depozitare, producție, atelier, logistică sau investiție. Preț: 159.000 euro – negociabil ⸻ Contact agent: Marușca Gabriel – Consultant imobiliar Telefon: Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, nu ezitați să mă contactați! CP3087181
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1616590
Suprafață utilă: 840 mp
Suprafață utilă totală: 840 mp
Etaj: Etaj 1
Suprafață teren: 4.770 mp

Parcul Libertatii
Recreere aprox. 779 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
165.000 €
Arad, Central
50 mp utili
1970
Hotel/Pensiune, de 10 mp, în Moneasa
169.000 €
Județul Arad, Moneasa
10 mp utili
2000
Spațiu industrial, în Central
159.862 €
Județul Arad, Nădlac
2007
Spațiu comercial, de 47.25 mp, în Confecții
148.648 €
Arad, Confecții
47,25 mp utili
2026
Spațiu comercial, de 78 mp, în Ultracentral
165.000 €
Arad, Ultracentral
78 mp utili
Spațiu comercial, de 66 mp, în Grădiște
153.000 €
Arad, Grădiște
66 mp utili
1E
2008
Spațiu comercial, de 80 mp, în Central
149.000 €
Arad, Central
80 mp utili
1970
Spațiu industrial, de 269.89999389648 mp, în Păuliș
149.000 €
Județul Arad, Păuliș
269,9 mp utili
2008
Hotel/Pensiune, de 366 mp, în Central
174.900 €
Județul Arad, Curtici
366 mp utili
735 mp teren
2E