Hala Industriala 733mp + 3000mp Teren

419.900 €
572.85 € / mp

Săcele, Judeţul Braşov

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

ID Intern:6937 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare o Hala industriala in municipiul Sacele, amplasata strategic chiar langa ocolitoarea orasului, cu acces rapid catre Brasov si principalele rute de transport. Proprietatea este ideala pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau alte activitati comerciale si industriale. Proprietatea beneficiaza si de un teren generos de 3000 mp, oferind spatiu suficient pentru acces TIR, parcari, depozitare exterioara, extindere sau diverse activitati comerciale si industriale. Imobilul are o suprafata utila totala de 733 mp, distribuita eficient astfel: -366.5 mp la parter -366.5 mp la etaj In interiorul halei se afla si un apartament complet functional, perfect pentru locuinta administratorului sau pentru spatiu de birouri, compus din: -living open space cu bucataria -1 birou -1 dormitor -1 baie -1 hol Hala beneficiaza de toate utilitatile necesare: -curent trifazic -gaz -apa -canalizare Accesul este facil inclusiv pentru TIR-uri, iar amplasarea ofera un avantaj major pentru transport si distributie. Proprietatea dispune de spatiu generos pentru manevra, incarcare descarcare si desfasurarea activitatilor industriale in conditii optime. Avantaje: -locatie excelenta, langa ocolitoare -acces rapid catre Brasov si DN1 -acces TIR -ideala pentru productie sau depozitare -apartament inclus in incinta -compartimentare practica -utilitati complete -zona cu potential industrial si comercial O oportunitate excelenta pentru investitie sau dezvoltarea propriei afaceri! Comisionul agentiei este de 2%+tva din pretul de tranzactionare. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati. Vlad - Agent Imobiliar