6 zile în urmă
11
- Agenție
Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | Suceava |ID:1765
135.000 €
562.50 €
/ mp
Plopeni, Judeţul Suceava
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare o hala industriala moderna, amplasata strategic in localitatea Plopeni, in imediata proximitate a Aeroportului „Stefan cel Mare Suceava, intr-o zona cu acces facil si potential ridicat pentru dezvoltarea activitatilor comerciale si industriale.
Construita anul acesta, hala este pregatita pentru desfasurarea imediata a activitatii si reprezinta o oportunitate excelenta pentru antreprenorii care isi doresc un spatiu nou, versatil si bine pozitionat pentru dezvoltarea propriei afaceri.
Proprietatea dispune de o suprafata construita de 240 mp si este amplasata pe un teren generos de 600 mp, imprejmuit cu gard din plasa de sarma, oferind siguranta si delimitare clara a proprietatii. In plus, terenul beneficiaza de o deschidere ampla la drum de aproximativ 30 metri, aspect ce faciliteaza accesul autovehiculelor de mari dimensiuni, aprovizionarea sau activitatile logistice.
Zona beneficiaza de utilitati esentiale pentru buna desfasurare a activitatii, precum apa, canalizare si curent trifazat, oferind toate conditiile necesare pentru multiple tipuri de utilizare.
Datorita configuratiei si amplasarii, hala se preteaza excelent pentru activitati de depozitare, productie, distributie, atelier sau service auto, fiind o alegere potrivita atat pentru afaceri aflate la inceput de drum, cat si pentru companii care isi doresc extinderea activitatii intr-o zona cu acces rapid catre municipiul Suceava si principalele artere de circulatie.