Teren+hala, 2013 mp teren intravilan, 432 mp hale, Pielesti

399.000 €
1,111.42 € / mp

Pieleşti, Judeţul Dolj

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

GDN Elite va propune spre vanzare un spatiu industrial cu regim de inaltime P+1, ce beneficiaza de o suprafata utila totala de 196 mp, dispunand de 6 incaperi, atat la parter, cat si la etaj, dar si de trei grupuri sanitare, plus inca o hala de 163 mp. Spatiul dispune de toate utilitatile: apa, canalizare, gaze si curent. iar incalzirea se realizeaza printr-o centrala pe porumb, iar frontul stradal este de 33 m. In ceea ce priveste amplasarea, spatiul este situat in apropierea showroom-ului Mercedes Benz, beneficiind de un vad foarte bun. Proprietatea se preteaza pentru o multime de domenii de activitate, precum birouri, parc auto, utilaje agricole, statii gpl, magazin materiale constructii etc. Spatiul dispune de urmatoarea compartimentare:prima hala dispune la parter de un open space destinat birourilor si un grup sanitar, iar la etaj de alte trei camere , o bucatarie si un grup sanitar, iar cea de a doua hala este destinata depozitarii. Proprietatea beneficiaza de acoperis din isopan iar tamplaria este realizata din termopan si dispune si de aer conditionat Aceasta dispune de un spatiu special amenajat destinat parcarii masinilor, iar accesul se face de pe o strada principala, asfaltata. Va asteptam cu drag vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1514483
Suprafață utilă: 359 mp
Suprafață utilă totală: 359 mp
Regim înălțime: P+1E
Nr. niveluri: 1

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 139 mp, în Central
415.000 €
Craiova, Central
139 mp utili
Spațiu comercial, de 307 mp, în Central
370.000 €
Craiova, Central
307 mp utili
Spațiu comercial, de 421 mp, în Central
360.000 €
Craiova, Central
421 mp utili
2021
Spațiu comercial, de 200 mp, în Ciupercenii Noi
390.000 €
Județul Dolj, Ciupercenii Noi
200 mp utili
Spațiu comercial, de 464 mp, în Central
400.000 €
Craiova, Central
464 mp utili
2E
Spațiu comercial, de 284 mp, în Făcăi
370.000 €
Județul Dolj, Făcăi
284 mp utili
1E
Proprietate specială, de 385 mp, în Rovine
390.000 €
Craiova, Rovine
385 mp utili
2E
1990
Spațiu comercial, de 590 mp, în Ghercești
375.000 €
Județul Dolj, Ghercești
590 mp utili
Spațiu comercial, în Brazda lui Novac
400.000 €
Craiova, Brazda lui Novac