Hală industrială premium de vânzare

555.000 €
740 € / mp

Rogerius, Oradea

Suprafață totală clădiri (mp):
750 mp

Descriere spațiu comercial

🏭 Hală industrială premium de vânzare – Str. Fabricilor, Oradea Vă prezentăm spre vânzare o hală industrială modernă, amplasată într-una dintre cele mai bine cotate zone industriale din Oradea – Strada Fabricilor, ideală pentru activități de producție, depozitare, logistică sau investiție pe termen lung. 🔹 Date tehnice și suprafețe: Suprafață construită totală: 758 mp Suprafață teren: 800 mp Regim de utilizare: industrial / logistic / producție 🔹 Dotări și facilități: Pardoseală epoxidică industrială, rezistentă la uzură și trafic greu Izolație ignifugă, conform standardelor de siguranță Sistem de încălzire centrală, pentru exploatare pe tot parcursul anului Alimentare electrică trifazată – 22 kW, potrivită pentru echipamente industriale Construcție solidă, bine întreținută, gata pentru utilizare imediată 🔹 Avantaje competitive: Localizare strategică într-o zonă industrială consacrată Acces facil pentru TIR-uri și vehicule de marfă Potrivită atât pentru utilizare proprie, cât și pentru închiriere / investiție Infrastructură urbană dezvoltată, cu acces rapid către principalele artere rutiere 📍 Poziționare excelentă – conectivitate rapidă către oraș, centura Oradea și puncte logistice importante. 💼 O proprietate cu potențial ridicat, ideală pentru companii care caută un spațiu industrial funcțional, sigur și bine amplasat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 28 Decembrie 2025 ID anunț: 1138462
Suprafață utilă: 750 mp