Hala de vanzare in zona Garii Episcopia, Oradea, Bihor

577.220 €
380 € / mp

Episcopia Bihorului, Oradea

Descriere spațiu comercial

Gaminvest are placerea sa va propuna in exclusivitate hala de vanzare in zona Garii Episcopia, Oradea, Bihor. Hala dispune de o suprafata de 1519 mp , spatiu de tip openspace, cu podea de gresie. Destinatia halei este ideala pentru productie sau depozitare. Incalzirea halei este realizata prin calorifere.Structura este din caramida si are acoperis reconditionat acum 10 ani. Totodata, dispunem de 3 porti acces tir. Exista si un transformator propriu pentru energie electrica functional, dar nu este legat. Ca si utilitati dispune de apa de la retea, canalizare retea, curent electric trifazic. In interior sunt 3-4 birouri in functie de nevoia clientului. Pretul propus spre vanzare de catre proprietar este de 380 euro/mp, usor negociabil. Agentia nu percepe comision de la cumparator!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1211637
Suprafață utilă: 1.519 mp
Suprafață utilă totală: 1.519 mp
An construcție: 1961

Episcopia Bihor
Mijloace transport aprox. 104 m
Recreere
shopping
real
Supermarket/Mall aprox. 1734 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 1,276 mp, în Exterior Est
568.700 €
Oradea, Exterior Est
1.276 mp utili
1E
2010
Spațiu comercial, 500 mp în Centru Civic
629.500 €
Oradea, Centru Civic
500 mp utili
320 mp teren
1975
Spațiu industrial, 750 mp în Rogerius
555.000 €
Oradea, Rogerius
750 mp utili
2.500 mp teren
2022
Spațiu comercial, de 700 mp, în Seleuș
599.000 €
Oradea, Seleuș
700 mp utili
Spațiu industrial, de 1,058.8000488281 mp, în Iosia-Nord
600.000 €
Oradea, Iosia-Nord
1.058,8 mp utili
Spațiu comercial, de 472 mp, în Centura
595.000 €
Oradea, Centura
472 mp utili
Spațiu comercial, de 265 mp, în Rogerius
545.000 €
Oradea, Rogerius
265 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 200 mp, în Ultracentral
600.000 €
Oradea, Ultracentral
200 mp utili
4E
1912
Hotel/Pensiune, de 438 mp, în Nufărul
579.000 €
Oradea, Nufărul
438 mp utili
2012