Hala de vanzare, shoowrom, vizibilitate excelenta in Oradea, Bihor

890.000 €
988.89 € / mp

Central, Oradea

Descriere spațiu comercial

Gaminvest vă propune spre vânzare o proprietate industrială mo, cu potențial industrial, logistic sau showroom, compusă din două hale industriale, cu o suprafață totală construită de 900 mp, situată în Oradea, județul Bihor. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 3.115 mp, iar construcția, realizată în anul 2008, este relativ nouă din panouri sandwich, oferind o bună eficiență termică. Spațiul este compartimentat în două unități industriale, fiecare cu o înălțime utilă de 4,5 m, potrivită pentru producție, depozitare, logistică sau amenajare showroom. Un avantaj major îl reprezintă suprafața vitrată generoasă pe partea dinspre stradă, care conferă vizibilitate excelentă și permite amenajarea unui showroom reprezentativ. Accesul este facil atât pentru autoturisme, cât și pentru vehicule de mare tonaj, iar proprietatea dispune de parcare pavată în incintă. Utilități: Apă Canalizare Curent trifazic Încălzire prin sistem de suflante Climatizare cu aparate de aer condiționat Gaz la stradă, cu posibilitatea realizării branșamentului Proprietatea beneficiază de locuri de parcare și este amplasată pe o arteră principală, la periferia orașului, în proximitatea zonei industriale de vest. Accesibilitatea excelentă este un punct forte, locația aflându-se în apropierea ieșirii spre Vama Borș, a nodului rutier și a autostrăzii în curs de dezvoltare, ceea ce o face ideală pentru activități comerciale și industriale. Preț de vânzare: 890.000 € + TVA Comision 0% pentru cumpărător
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1209167
Suprafață utilă: 900 mp
Suprafață utilă totală: 900 mp

Istoric preț