Hale de vanzare, autorizatie de contructie, 4747mp, zona Iasi - Calea Chisinaulu

1.200.000 €
600 € / mp

Baza 3, Iaşi

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Hala de vanzare in Iasi, situata in zona Calea Chisinaului, cu o suprafata utila de 2000mp. Proprietarul dispune de toate documentele de constructie a halelor avand autoriatie de constructie unde ne putem apuca a doua zi de constructia lor. Terenul dispune de toate utilitatile , inclusiv la reteaua de canalizare. Accesul catre imobil este asfaltat si se poate face inclusiv cu TIR-ul. Halele sunt pretabila pentru mai multe activitati: productie, depozitare, birouri, etc. Toate actele sunt in regula. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon: Cod oferta: 9106
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 617605
Suprafață utilă: 2.000 mp
Suprafață utilă totală: 2.000 mp
Etaj: Etaj 1 / 1
An construcție: 2025
Regim înălțime: P+1E
Nr. niveluri: 1

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Baza 3", linia 27
Mijloace transport aprox. 174 m
transport
Baza 3
Mijloace transport aprox. 185 m
transport
Statia "Moldomobila", linia 27,29
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
Moldomobila
Mijloace transport aprox. 235 m
Școală
education
Liceul Tehnoton
Învățământ aprox. 507 m
education
Colegiul Tehnic de Electronica si Telecomunicatii Iasi
Învățământ aprox. 508 m
education
Grupul Scolar Anghel Saligny ( Constructii )
Învățământ aprox. 557 m
education
Liceul Mihail Sturdza
Învățământ aprox. 634 m
Recreere
restaurants
Camelot
Restaurante aprox. 152 m
shopping
Media Galaxy (Carrefour (Felicia))
Supermarket/Mall aprox. 214 m
shopping
Carrefour (Felicia)
Supermarket/Mall aprox. 227 m
parks