Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila - Rudeni, ILFOV

1.500.000 €
1,000.00 € / mp

Chitila, Judeţul Ilfov

Descriere spațiu comercial

Vanzare spatiu industrial depozit hala Chitila - Sos.Rudeni - Centura, Ilfov. Imobil face parte dintr-un parc industrial format din 14 module de 300mp, depozit suprafata 1.500mp(5 x 300mp), inaltime 6ml, dispus parter, accesul se face prin 5 usi tip drive in. Spatiu este construit din structura beton si panouri prefabricate beton, beneficiaza de instalatie de hidranti exteriori si interiori, trape si senzori de fum, autorizatie ISU. Spatiul dispune de facilitati: apa(put), canalizare(statie epurare), curent electric 220 – 380kw, putere 115kwa. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistic depozitare hala. Disponibil imediat. Pret – 1.500.000euro+tva COMISION AGENTIE 3%+TVA
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 613935
Suprafață utilă: 1.500 mp
Suprafață utilă totală: 1.500 mp
An construcție: 2024

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Chitila
Mijloace transport aprox. 1563 m
transport
Chitila
Mijloace transport aprox. 1576 m
transport
Gara Chitila
Mijloace transport aprox. 1585 m
Școală
education
Rudeni School (en)
Învățământ aprox. 1676 m
Recreere
restaurants
Un tramvai numit dorinta
Restaurante aprox. 735 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1987 m
shopping
LIDL Supermarket (en)
Supermarket/Mall aprox. 1989 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 3,884 mp, în Pantelimon
1.500.000 €
Județul Ilfov, Pantelimon
3.884 mp utili
1970
Spațiu comercial, de 598 mp, în Otopeni
1.350.000 €
Județul Ilfov, Otopeni
598 mp utili
2E
2008
Spațiu industrial, de 4,000 mp, în Central
1.600.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
4.000 mp utili
2017
Spațiu comercial, de 1,236 mp, în Mogoșoaia