Hala in Campina, 280 mp ,teren total 388 mp,utilitati !

130.000 €
464.29 € / mp

Câmpina, Judeţul Prahova

Descriere spațiu comercial

Vand hala in Campina, situata in zona industriala, acces tir fara limita de tonaj, avand suprafata construita de 288 mp, rampa aprovizionare betonata in fata halei de 33 mp, rampa-spatiu depozitare in spate de 72 mp: - teren total 388 mp; - latime hala 9m, lungime 30m; - este bransata la gaze, curent; - pretabila pt. spatiu depozitare, productie; - pret: 130.000 Euro, negociabil dupa vizionare. - Agentia Imobiliara Casa Edan - comision cumparator 1,5%=1950 euro; - Intocmim Certificat de Performanta Energetica in 24 ore, cel mai mic pret; - Evaluari imobiliare (evaluator autorizat ANEVAR ); - Program de lucru : luni-vineri orele 10.00-18.00; - Vizionarile se fac cu programare in prealabil; - Anuntul este valabil cat timp este public pe internet; - tel .
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Acces TIR

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 876497
Suprafață utilă: 280 mp
Suprafață utilă totală: 280 mp
An construcție: 1960

Parc Baps Progresului
Recreere aprox. 47 m
parks
Parc Bucea
Recreere aprox. 882 m
parks
Parc Victoriei
Recreere aprox. 950 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1062 m

Proprietăți similare

Birou, de 110 mp, în Ultracentral
135.520 €
Ploiești, Ultracentral
110 mp utili
1930
Spațiu comercial, de 400 mp, în Central
130.000 €
Județul Prahova, Câmpina
400 mp utili