Se oferă spre vânzare / închiriere clădire cu spațiu comercial

278.000 €
968.64 € / mp

Buciumi, Judeţul Bacău

Descriere spațiu comercial

Se oferă spre vânzare / închiriere clădire-spațiu comercial, situată lângă Primăria din Buciumi, într-o zonă centrală, cu vizibilitate foarte bună.Afacerea ta poate debuta imediat in aceasta locatie chiar daca eceasta este in mediul rural!! Imobilul este ideal pentru magazin (retail alimentar), cafenea, bar, birou, cabinete medicale sau sediu de firmă, având acces direct din stradă și posibilitate de amenajare după necesități. Avantaje: - poziție excelentă, zonă centrală - trafic pietonal constant - acces direct din exterior - utilități disponibile - potrivit pentru activități comerciale și HoReCa Caracteristici: -teren 1720 m -cladirea principala ( C1) 287mp de tip open space,structura de beton,inchideri perimetrale cu caramida si invelitoare tigla metalica Lindab/ -atelier/magazie (C6) structura de rezistenta metalica cu inchideri panouri sandwich -magazie exterioara acoperita cu tabla ( C2) 87mp -terasa exterioara acoperita cu tabla ( C5)-63m-incalzirea cu CT proprie pe lemne,energie elctrica mono si trifazic,apa potabila de la reteaua comunala +fantana proprie cu hidrofor O oportunitate foarte bună pentru deschiderea unei cafenele sau a unui magazin, într-o zonă frecventată și ușor accesibilă.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1124681
Suprafață utilă: 287 mp
Suprafață utilă totală: 287 mp
Etaj: Demisol
An construcție: 1970

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 1,100 mp, în Nicolae Bălcescu
265.000 €
Județul Bacău, Nicolae Bălcescu
1.100 mp utili
Spațiu industrial, de 300 mp, în Bogdan Vodă
280.000 €
Județul Bacău, Bogdan Vodă
300 mp utili
1E
2019
Spațiu comercial, de 510 mp, în Mărgineni
255.000 €
Județul Bacău, Mărgineni
510 mp utili
Spațiu industrial, de 3,000 mp, în Agăș
295.900 €
Județul Bacău, Agăș
3.000 mp utili
1E
1990
Hotel/Pensiune, de 600 mp, în Cădărești
279.999 €
Județul Bacău, Cădărești
600 mp utili
2016
Hotel/Pensiune, de 12 mp, în Moinești
290.000 €
Județul Bacău, Moinești
12 mp utili
Birou, de 240 mp, în Central
290.000 €
Bacău, Central
240 mp utili
Spațiu comercial, de 210 mp, în Central