Producție / Depozitare + Birouri – Proprietate industrială de vânzare

848.000 €
498.82 € / mp

Stupini, Braşov

Descriere spațiu comercial

Oferim spre vânzare o proprietate industrială complet funcțională, amplasată în zona Nord a Brașovului, pe Strada Fântânii nr. 17 (Stupini), cu acces direct din Calea Feldioarei / DN13. Imobilul este potrivit atât pentru activități de producție, cât și pentru depozitare și logistică, beneficiind de acces TIR și utilități complete. Proprietatea este compusă din: Suprafata totala utila 1700 mp Hală industrială: 1.300 mp (producție + depozitare) Clădire administrativă pe 3 niveluri: 450 mp (birouri, grupuri sanitare, spații sociale) Teren total 2.500 mp, împrejmuit Teren liber 1100 mp 15 locuri de parcare Înălțime utilă hală: 5 m Utilități și dotări: Acces TIR + drum asfaltat Curent trifazic (380V) Apă, canalizare, gaz Încălzire centralizată gaz si combustibil solid (hală) Iluminat interior + exterior, luminatoare, ventilație Uși și acces industrial Destinații posibile: Producție industrială Depozitare și logistică Birouri administrative cu activitate mixtă Disponibilitate: imediată
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1602515
Suprafață utilă: 1.700 mp
Suprafață utilă totală: 1.700 mp
Etaj: Parter
An construcție: 2007

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Fantanii, linia 40, 18
Mijloace transport aprox. 62 m
transport
Mondotrans
Mijloace transport aprox. 371 m
transport
Statia Fagurului, linia 40, 18
Mijloace transport aprox. 425 m
transport
Tipografia Brastar
Mijloace transport aprox. 1018 m
Școală
education
Scoala Generala 16
Învățământ aprox. 274 m
education
Scoala Generala Nr. 16
Învățământ aprox. 1628 m

Proprietăți similare

Hotel/Pensiune, de 930 mp, în Exterior Est
900.000 €
Brașov, Exterior Est
930 mp utili
2000
Spațiu industrial, de 700 mp, în Bartolomeu
900.000 €
Brașov, Bartolomeu
700 mp utili
1995
Hotel/Pensiune, de 633 mp, în Exterior Est