Hala moderna cu rampa, la 3 km de Oradea, Bihor

574.750 €
1,043.10 € / mp

Borş, Judeţul Bihor

Descriere spațiu comercial

Hală industrială de vanzare langa Vama Bors, langa Oradea - reprezentare exclusiva Gaminvest. Un spatiu industrial nou 2018, cu două rampe de încărcare situat într-o zonă cu acces facil pentru transport și activități logistice. Proprietatea este amplasată pe un teren cu suprafața de 2.209 mp și beneficiază de un front stradal generos de 54 m, precum și de o platformă betonată de aproximativ 1.500 mp. Hala are urmatoarele caracteristici: 12 m lățime, 45 m lungime, o înălțime de 7 m în punctul cel mai înalt si este construită din panouri sandwich rezistente la foc și dispune de podea elicopterizată în interior. Accesul TIR este posibil direct în hală, printr-o poartă cu dimensiunile de 4 m înălțime și 3 m lățime. Sunt amenajate deasemenea 3 birouri, grup sanitar, bucatarie, precum și două depozite suplimentare cu suprafața de 45 mp. Prețul de vânzare este de 475 000 euro + TVA, negociabil, iar cumpărătorul beneficiază de 0% comision. Pentru soluții de creditare și informații suplimentare, vă invităm la biroul nostru pentru o discuție detaliată.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1234397
Suprafață utilă: 551 mp
Suprafață utilă totală: 551 mp
An construcție: 2018

Parc
Recreere aprox. 389 m
parks
Parc
Recreere aprox. 419 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 476 m

Proprietăți similare

Proprietate specială, de 800 mp, în Poiana (Tăuteu)
595.000 €
Județul Bihor, Poiana (Tăuteu)
800 mp utili
Spațiu industrial, de 1,058.8000488281 mp, în Iosia-Nord
600.000 €
Oradea, Iosia-Nord
1.058,8 mp utili
Spațiu industrial, în Mădăras
580.000 €
Județul Bihor, Mădăras
2023
Spațiu industrial, în Sărand
600.000 €
Județul Bihor, Sărand
Spațiu industrial, de 1,519 mp, în Episcopia Bihorului
577.220 €
Oradea, Episcopia Bihorului
1.519 mp utili
1961
Spațiu industrial, în Sălard
620.000 €
Județul Bihor, Sălard
Spațiu comercial, de 265 mp, în Rogerius
545.000 €
Oradea, Rogerius
265 mp utili
1980
Hotel/Pensiune, de 438 mp, în Nufărul
579.000 €
Oradea, Nufărul
438 mp utili
2012
Spațiu comercial, de 600 mp, în Central
610.000 €
Județul Bihor, Marghita
600 mp utili