Zona Republica - Pantelimon, hala 750mp - posibilitate incalzire

6.806 € / lună
9.07 € / mp / lună

Basarabia, Bucureşti

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va prezinta la inchiriere o hala situata in zona Republica, - Pantelimon in suprafata de 750mp, cu grupuri sanitare, vestiare si birouri de aproximativ 140mp. Hala dispune de 3 centrale, birouri incalzite, suflante cu aer cald in hala. Hala are o inaltime minima h=6m, distanta intre stalpi 6m, dispune de usa de acces de 2,4mX3m, putere instalata mare, cu posibilitate de majorare, luminatoare, hidrant interior. Contorizare separata pentru utilitati: curent electric, apa, gaz. In aceeasi locatie va mai putem oferi si o alta hala cu suprafata de 590mp. Pretul este de 7,5Euro/mp/luna+TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1531560
Suprafață utilă: 750 mp
Suprafață utilă totală: 750 mp
Etaj: Parter
An construcție: 1955

Republica
Mijloace transport aprox. 33 m
transport
Halta Titan Sud (23 August)
Mijloace transport aprox. 40 m
transport
Metrorex. Staţia Republica (M1)
Mijloace transport aprox. 47 m
transport
Titan Sud
Mijloace transport aprox. 50 m
Școală
education
Liceul Republica
Învățământ aprox. 541 m
education
Liceul Dragomir Hurmuzescu
Învățământ aprox. 543 m
education
Grup Scolar Industrial Republica
Învățământ aprox. 553 m
education
Gradinita nr. 187
Învățământ aprox. 725 m
Recreere
restaurants