| OPORTUNITATE INVESTITIONALA | Cladire cazare muncitori | 700 mp

6.050 € / lună
8.64 € / mp / lună

Pantelimon, Bucureşti

Descriere spațiu comercial

Proprietate cu potențial investițional ridicat, ideală pentru administrarea unei unități de cazare muncitori străini (Pakistan, India, Sri Lanka, Bangladesh etc.). Cu o suprafață totală de aprox. 700 mp, imobilul poate găzdui 60–100 de persoane, fiind deja configurat cu toate spațiile esențiale: grupuri sanitare, bucătărie, cantină și zone destinate activităților zilnice. []Date tehnice – 10 camere mari – 1 bucătărie – 1 cantină – 1 vestiar – 1 moschee – 4 toalete + 6 dușuri – Cameră tehnică – Posibilitate de extindere / recompartimentare []Avantaje – Toate funcțiunile necesare pentru cazare completă – Poate fi operat ca hostel muncitori sau unitate de cazare temporară – Acces facil către șantiere, fabrici și zone industriale – Capacitate mare de ocupare, potrivita pentru companii cu personal extern []Condiții financiare – Chirie lunara: 7.000 EUR/luna O opțiune excelentă pentru companii care doresc să ofere condiții decente, organizate și eficiente de cazare propriilor angajați. Pentru detalii suplimentare sau vizionări, ne poți contacta oricând.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1073977
Suprafață utilă: 700 mp
Suprafață utilă totală: 700 mp

GRADINITA DE STAT
Învățământ aprox. 1664 m
Recreere
shopping
Selgros Pantelimon