Hala de inchiriat 2663 mp. Comision Zero!!

6.658 € / lună
2.50 € / mp / lună

Nord, Galaţi

Descriere spațiu comercial

Oportunitate ideală pentru activități industriale sau logistice! Închiriem hală spațioasă, bine poziționată, cu facilități esențiale pentru business. 📍 Adresă: Str. Ștefan cel Mare nr. 13, Galați 📐 Suprafata disponibila: 2.663 mp, divizabila 📏 Înălțime: 6 m ⚡ Post trafo propriu – ideal pentru consum mare 🚛 Acces TIR facil 🏗️ Deschidere între stâlpi: 12 m – spațiu eficient pentru producție/depozitare 📍 Proximitate: – Caru' cu Bere – Mobexpert – Spitalul de Boli Infecțioase Galați – Metro Cash and Carry ✔ Ideal pentru: producție, depozitare, logistică, distribuție 📍 Vezi locația: https:// /vfjUigo1bbQpG6R18 📞 Detalii și vizionări:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 301679
Suprafață utilă: 2.663 mp
Suprafață utilă totală: 2.663 mp
An construcție: 1970
Suprafață teren: 41.202,31 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
UM 1244
Mijloace transport aprox. 134 m
transport
Cimitir israelit
Mijloace transport aprox. 377 m
transport
Strada Vanatori
Mijloace transport aprox. 435 m
transport
Depoul nr. 2
Mijloace transport aprox. 659 m
Școală
education
Scoala Generala nr. 34 Mihai Viteazul
Învățământ aprox. 847 m
education
Gradinita Nicolae Labis
Învățământ aprox. 987 m
education
Scoala Generala nr. 33 Sf. Dumitru
Învățământ aprox. 1134 m
education
Gradinita Mugurel
Învățământ aprox. 1141 m