Centru Comercial Zărnești

5.467.022 €
1,899.59 € / mp

Zărneşti, Judeţul Braşov

Suprafață utilă totală:
2.878 mp
An construcție:
2020

Descriere spațiu comercial

BLITZ Smart Investments vă propune spre achiziție Centru Comercial Zărnești, situat în Zărnești, jud. Brașov. Centrul comercial este construit pe un teren in suprafata de 5052 mp si dispune de o suprafață închiriată de 2.878 mp, complet ocupată de chiriași activi, generând un randament (yield) anual de 7.62%. Centrul comercial dispune de locuri de parcare destinate clientilor. Proprietatea este dotată cu panouri fotovoltaice instalate. Locație exactă, documentație completă și vizionare disponibile la cerere. Cod ofertă / ID BLITZ: P171326
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1621090
Suprafață utilă: 2.878 mp
Suprafață utilă totală: 2.878 mp
An construcție: 2020

Teren sportiv
Recreere aprox. 1397 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 3,200 mp, în Fundata
4.980.000 €
Județul Brașov, Fundata
3.200 mp utili
2015
Spațiu comercial, de 6,000 mp, în Fundata
5.200.000 €
Județul Brașov, Fundata
6.000 mp utili
2006