Afumati - Natura Center | Spatiu 97mp | Centrala | Vitrina

105.000 €
1,082.47 € / mp

Voluntari, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
97 mp
An construcție:
2024

Descriere spațiu comercial

P251710Agentia IProperty Investment va prezinta un spatiu comercial cu o suprafata de 97 mp, situat in cadrul complexului modern si sigur Natura Center din Afumati (Sos. BucurestiUrziceni nr. 17, jud. Ilfov). Ideal pentru activitati variate productie, birouri sau depozit spatiul a fost renovat acum aproximativ un an si include urmatoarele facilitati:centrala termicaaer conditionat,baie proprie,locuri de parcare.Complexul ofera paza 24/7, asigurand un mediu de lucru sigur si protejat. Spatiul va fi predat complet gol fara mobilier sau alte obiecte.Detalii despre locatie:Natura Center este amplasat la Sos. BucurestiUrziceni nr. 17, in comuna Afumati, judetul Ilfov, cod postal 077010. In zona sunt deja multiple firme active, ceea ce confera un mediu de business functional si conectat. De asemenea, accesul rutier este facil acesta este un avantaj major pentru logistica, personal si aprovizionare.Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, ne puteti contacta . Agent Popescu Angelo.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Martie 2026 ID anunț: 1360680
Suprafață utilă: 97 mp
Suprafață utilă totală: 97 mp
An construcție: 2024

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala cu cls. I-VIII nr. 2- Voluntari
Învățământ aprox. 1364 m
education
Liceul Tehnologic " Nicolae Balcescu "- Voluntari
Învățământ aprox. 1507 m