Spatiu de vanzare in Pipera

240.000 €
2,000.00 € / mp

Voluntari, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
120 mp
An construcție:
2018

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare in zona Pipera, pozitionat intr-o locatie strategica, cu acces rapid catre autostrada A3 si principalele centre de business din nordul Bucurestiului. Proprietatea reprezinta o oportunitate excelenta de investitie, dar si un spatiu ideal pentru activitati comerciale sau profesionale precum birouri, showroom, clinica medicala, sala de fitness sau alte servicii premium.Imobilul are o compartimentare eficienta si versatila, fiind compus din doua spatii distincte, fiecare cu o suprafata utila de 110 mp, insumand un total de 220 mp. Spatiul este complet functional, beneficiind de doua grupuri sanitare, bucatarie, utilitati complete (gaze si apa), precum si o inaltime interioara de 3,20 m, care ofera luminozitate, volum si confort.Proprietatea poate fi achizitionata integral sau separat si dispune de 4 locuri de parcare, un avantaj major pentru angajati, clienti si parteneri de business.Zona Pipera se afla intr-o continua dezvoltare, fiind una dintre cele mai cautate arii din nordul Capitalei, cu acces facil la transport public, centre comerciale, restaurante si artere rutiere importante.Pretul este negociabil. Pentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, va stam la intern: TET
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1617834
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp
An construcție: 2018

Istoric preț

Puncte de interes